0553 392 83 45

P.Tesi – Cuma : 8:00-19:00 // C.Tesi : 8:00-14:00

info@gazianteptecambalkon.com

Dekoratif Ayna

 

Bulundukları alana şık bir görünüm ve aydınlık katan aynalar, doğru kullanıldıkları zaman etkili bir derinlik hissi yaratarak ortamı olduğundan daha ferah ve geniş gösterir. Farklı boyutlarda ve kesim hatlarında olabilen aynalar, çerçeve türleriyle de birbirinden ayrışır. 

 

Herhangi bir alanda kullanacağınız aynayı seçerken, öncelikle ne büyüklükte bir ayna istediğinize karar verin. Ortamın genişliğine ve etrafındaki dekorasyon tercihlerine uyumlu seçilen aynalar, hoş bir görüntü yaratır. Eğer seçtiğiniz ayna bulunduğu alan için çok büyük ya da çok küçükse, ya göz yoran bir objeye dönüşür ya da önemsiz bir detay olarak kalır. 

 

Doğru seçilen bir ayna, mekanın tüm atmosferini değiştirir. Bu noktada önemli olan bir başka detay ise aynayı koyduğunuz noktada başka hangi objelerin olduğudur. Zira aynalar, etrafındaki objeleri yansıtır. Yaşam alanlarında karmaşık bir atmosfer oluşmaması için ayna seçerken ve aynaları asarken bu konuya da dikkat etmek gerekir. Aynaların yerleştirildiği yerlerin uygun seçilmesi ortama ferah bir hava kazandırır. Çok sevdiğiniz bir biblo ya da antika bir ürün gibi detayların yansımasını evinizin içinde görmek isterseniz, buna uygun bir yerleşim yapmanız yeterli olacaktır.

 

Sevilen bir manzarayı yansıtmak için de başvurabileceğiniz aynalar, evinizde hoş bir ambiyans yaratmanıza olanak tanır. Camların tam karşısına yerleştirilen aynalar, mekan derinliği izin verdiği takdirde dışarıdaki manzarayı bir tablo gibi evinizin içine taşıyacaktır. Cam karşısına yerleştirilen aynalar ayrıca güneş ışığını ortama dağıtmak konusunda da en başarılı yöntemdir. 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


0553 392 83 45

Güneş Mh. 87045 Sk. No: 65/A Şahinbey / Gaziantep